statystyki szczegółowe

Aktualności

Kadra na mecz z Lany Beton

• autor: unipol, 2015-11-06 08:12

Kadra na mecz z Lany Beton NIEDZIELA 8 LISTOPADA 2015 godz. 10:00: Paweł Wierzchowski, Tomek, Wiśnia, Karol, Paweł J, Grzyb, Marcin J, Grzesiek

Rezerwa:, Tadzio, Kuba

Poza kadrą meczową: Alek, Marcin C

Kadra na mecz z Bataty

• autor: unipol, 2015-10-23 08:18

Kadra na mecz z Bataty NIEDZIELA 25 października 2015 godz. 11:00: Paweł Wierzchowski, Tomek, Tadzio, Marcin C, Karol, Paweł J, Kuba, Alek

Rezerwa: Wiśnia,

Poza kadrą meczową: Grzyb, Marcin J, łUKASZ

Kadra na mecz z Złote Kalesony

• autor: unipol, 2015-10-23 08:17

Kadra na mecz z Złote Kalesony SOBOTA 24 października 2015 godz. 11:00: Paweł Wierzchowski, Tomek, Tadzio, Marcin C, Karol, Paweł J, Kuba., Łukasz

Rezerwa: Wiśnia, Alek

Poza kadrą meczową: Grzyb, Marcin J

Wygrana 5:1 z FTP Łoś Yelonki

• autor: unipol, 2015-10-04 16:52

Wygrana, aż 5:1 w derbach Mazowszka z FTP Łoś Yelonki. Bramki Tomek x 2, Wiśnia.x 2 i  Paweł W

Kadra na mecz FTP Łoś Yelonki

• autor: unipol, 2015-10-02 07:38

Kadra na mecz z FTP Łoś Yelonki 4 października 2015 godz. 11:00: Paweł Wierzchowski, Grzyb, Tomek, Wiśnia, Tadzio, Marcin C, Marcin J, Karol. Paweł J

Rezerwa: Mateusz Maldini Karolak

Poza kadrą meczową: Kuba. Alek, Łukasz

Wynik lepszy niż gra..

• autor: unipol, 2015-09-27 13:43

W dniu dzisiejszym zainaugurowaliśmy kolejny sezon rozgrywek w ALSP. Jest to już 25 sezon, czyli jubileuszowy. Na pierwszym spotkaniu stawiliśmy się w 10-ciu, co należy uznać za bardzo dobry wynik.

Pierwsza bramka została zdobyta przez Alka po podaniu przez Pawła. Druga to dziełko Pawła, który zdecydował się n akcję indywidualna, okiwał 2-3 zawodników i z bliskiej odległości pokonał bramkarza przeciwników. Trzeci gol to dzieło Wiśni, który siedząc już na murawie skierował piłkę do siatki.

Przeciwnicy zdobyli bramkę na 1: 3, minutę przed końcem pierwszej połowy.

W drugiej nic ciekawego już się nie wydarzyło i w ten sposób odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Koniec lenistwa, ruszamy...

• autor: unipol, 2015-09-25 11:03

Kadra na mecz z Lany Beton 27 września 2015 godz. 10:50: Paweł Wierzchowski, Kuba, Grzyb, Tomek, Wiśnia, Tadzio, Marcin C, Marcin J, Paweł J

Rezerwa: Alek

Poza kadrą meczową:  Karol - maraton Berlin

Porażka w ostatnhim meczu

• autor: unipol, 2015-05-31 19:21

No cóż..kiedyś musiał przyjśc taki mecz. Na koniec udanej rundy wiosennej przegraliśmy 2:3 z zespołem TelTech Wschód. Jak mówił kalsyk, jak meczy nie mozna wygrąc, to przynajmniej trzeba go zremisowac, nam niestety tym razem nie udało się.

Pierwszą bramke stracilismy bp błędzie tadzia, który podawał piłke Grzyba, do ktej dopadł przeciwników i pomiom jeszcze próby interwencji Marcina i Tadzia, przeciwnicy strzelili na 0:1. Wyrównanie nastąpiło dość szybko, po 2-3 minutach. Grzyb zaliczył asystę, podał do Tomka, który minał 2 przeciwników i strzałem w długi róóg pokonał bramkarza przeciwników.

Kadra na mecz z TelTech Wschód

• autor: unipol, 2015-05-29 13:49

Kadra na mecz z TelTech Wschód  31  maja 2015 godz. 11:00: Paweł Wierzchowski, Kuba, Grzyb, Tomek, Alek, Marcin C, Wiśnia, Tadzio, Wojtek

Rezerwa:
Poza kadrą meczową: Paweł ?, Marcin J ?,  Karol

Wygrana 2:1 z Bataty

• autor: unipol, 2015-05-25 15:18

Dobra passa na wiosnę podtrzymana.  Kolejny  udany  mecz i zwycięstwo 2:1 na zespołem Bataty. Pojawiliśmy się w sile 10 zawodników, co w dużej mierze możemy zawdzięczać dobremu klimatowi, który pojawił się od początku rundy wiosennej. Początek meczu był mówiąc delikatnie katastrofą. Jeszcze na dobre nie przestał  rozbrzmiewać  gwizdek sędziego oznajmiający początek spotkania a było już 0:1. Klops przydarzył się Grzybowi, który przepuścił strzał prawie z połowy boiska.  Szybko stracona bramka jednak nas nie podłamała i 2 minuty później było już 1:1. Wyrzut z autu Marcina Jandy i kolejna bramka Wiśni. W 1szej połowie mieliśmy jeszcze, ze 2 czy 3 100% sytuacje, jednak zabrakło nam precyzji w momencie oddawania strzału. Były one nie celne lub nie sprawiały żadnego problemu bramkarzowi przeciwników.  W drugiej połowie dorzuciliśmy jedna bramkę, którą zdobył Tomek. Początek akcji z której ona pada miał miejsce kilka minut wcześniej.